Недоторканні (1987) BDRip

649 01:56:15 11.01.2017 в 18:50 Arsenfpu
Недоторканні (1987) BDRip

Жанр: кримінальний, драма, трилер
Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Paramaunt Pictures
Режисер: Браян Де Пальма (Brian De Palma)
Композитор: Енніо Морріконе (Ennio Morricone)
Актори: Кевін Костнер (Kevin Costner), Шон Коннері (Sean Connery), Чарльз Мартін Сміт (Charles Martin Smith), Енді Ґарсіа (Andy Garcia), Роберт Де Ніро (Robert De Niro), Річард Бредфорд (Richard Bradford), Джек Кіхоу (Jack Kehoe), Бред Салліван (Brad Sullivan), Біллі Драґо (Billy Drago), Патріція Кларксон (Patricia Clarkson), Ларрі Бранденбурґ (Larry Brandenburg), Дон Гарві (Don Harvey) та інші.

Сюжет:
У Чикаго 1931 року кримінальне життя б'є ключем. Для того, щоб зупинити холоднокровного і невразливого Аль Капоне, урядом створена спеціальна команда "недоторканних"... Втім це не просто історія про крах імперії Аль Капоне. Це - хроніка боротьби двох чоловіків, кожний з яких присягнувся знищити супротивника. На стороні закону стояв Еліот Несс, агент міністерства фінансів, на стороні насильства - великий гангстер Аль Капоне...

Перемоги, номінації та цікаві факти

Приз Національної ради оглядачів за другорядну чоловічу роль (Шон Коннері), «Греммі» і «Срібна стрічка» в Італії за музику, приз «Блакитна стрічка» за найкращий іноземний фільм в Японії.

Оскар, 1988 рік
Переможець (1):
Найкраща чоловіча роль другого плану (Шон Коннері)

Номінації (3):
Найкращі декорації
Найкращі костюми
Найкращий оригінальний саундтрек

Золотий глобус, 1988 рік
Переможець (1):
Найкраща чоловіча роль другого плану (Шон Коннері)

Номінації (1):
Найкращий саундтрек

Британська академія, 1988 рік
Переможець (1):
Найкращий саундтрек

Номінації (3):
Найкраща чоловіча роль другого плану (Шон Коннері)
Найкращі костюми
Найкраща робота художника-постановника

Сезар, 1988 рік
Номінації (1):
Найкращий фільм на іноземною мовою

Цікаві факти про фільм

• У декорації особистої перукарні Капоне в «Lexington Hotel» були присутні невеликі предмети (пляшки з-під одеколону, пензлик для гоління), що належали Аль Капоне.
• Браян Де Пальма зустрічався з Бобом Госкінсом, для того щоб обговорити роль Аль Капоне, яку отримав би Боб, якби від неї відмовився Роберт Де Ніро. Так оскільки Де Ніро зіграв у фільмі, Госкінс отримав лист від Браяна з вдячністю за час, який Госкінс погодився витратити на даний проект, і чек на суму в $ 200,000. Потім Боб подзвонив Де Пальмі і поцікавився - чи немає ще яких-небудь фільмів, де Браян відмовиться зайняти Боба в головній ролі.
• Альберт Х. Волф, що входив до групи справжніх «Недоторканних», був консультантом на знімальному майданчику, а також допомагав Кевіну Костнеру краще вжитися в роль Еліота Несса.
• Мел Гібсон і Гаррісон Форд відмовилися від ролі Еліота Несса.
• У Роберта Де Ніро не було часу, для того щоб набрати зайву вагу, потрібну для ролі, тому він носив спеціальні підкладки, які робили його більш товстим.
• У початковій версії сценарію, фінальна перестрілка між людьми Капоне і недоторканних відбувалася в зупиненому поїзді. Браяна Де Пальма переніс місце дії сцени на сходи залізничної станції, після того як з'ясувалося, що знайти і відновити поїзд 1930-х років буде занадто дорого.
• Кевін Костнер, Шон Коннері і Енді Ґарсіа пройшли спеціальний курс підготовки, що включав в себе поводження з різними видами зброї і вивчення тактики дій поліції.
• Кандидатури Майкла Дуґласа і Дон Джонсона розглядалися на роль Еліота Несса.
• За словами Браяна Де Пальми і Арта Лінсона, Шон Коннері запропонував зняти сцену розмови Несса і Мелоуна в католицькій церкві. Спочатку їхня розмова повинна була відбутися на вулиці.
• «Броненосець Потьомкін» (1925) послужив натхненням Браяну Де Пальми для сцени на сходах на залізничній станції.
• Сцена вечері, де Аль Капоне (Роберт Де Ніро) несподівано забиває до смерті бейсбольною битою двох своїх людей, заснована на події 7 травня 1929. Двоє найбільш небезпечних людей Капоне, Альберт Анселмо і Джон Скалізо, вирішили вбити Капоне і очолити його банду. Капоне дізнався про це і запросив на вечерю найбільш впливових членів своєї організації, включаючи Анселмо і Скалізо. Під час вечері Капоне забив до смерті бейсбольною битою Анселмо і Скалізо, після чого вистрілив їм у голову.
• Персонаж Оскар Воллас (Чарльз Мартін Сміт) частково заснований на Френкові Вілсоні, агентові Податкової служби, який працював над звинуваченнями проти Капоне за несплату податків. Вілсон працював над цією справою з 1928 року і в реальному житті ніколи не перетинався з недоторканними і його людьми. Вілсон не був убитий людьми Капоне, хоча Капоне призначив нагороду за його голову.
• У реальному житті Френк Нітті не загинув так, як показано у фільмі. Він очолив імперію Капоне, після того як останнього посадили. У 1943 році Нітті скоїв самогубство.
• На пачці «Лакі Страйк» Еліота Несса можна помітити червоний коло. Однак до початку Другої світової війни на цигарках цієї марки було намальовано зелене коло.
• Незважаючи на те, що кленовий лист є символом Канади з XIX століття, вперше на національному прапорі він з'явився лише в 1965 році. Це означає, що на пляшках канадського віскі, який конфіскує поліція, не могло бути зображення сучасного варіанта прапора.
• Монті (Роберт Свон), чиновник канадського кордону, має звання капітана. Однак канадські прикордонники не користуються американськими званнями. Правильніше було б називати Монті інспектором.
• Дія фільму відбувається в 1930-му році, і Еліот Несс слухає по радіо шоу Емоса і Енді. Однак вперше це шоу вийшло в радіоефір лише в грудні 1936, а та сама конкретна програма і зовсім датується 16 листопада 1952 року.
• Під час зйомки сцени вбивства Мелоуна, Шон Коннері не очікував, що петарди з «кров'ю» будуть розриватися з такою силою. Після перших дублів Коннері був доставлений до шпиталю, в очі йому потрапили осколки й штучна кров.
• Хоча існування Несса, його команди «недоторканних» і, звичайно ж, Аль Капоне, не викликає сумнівів, багато що у фільмі просто вигадане сценаристом і не відповідає реальним фактам...
• Для своєї ролі Роберт Де Ніро спеціально знайшов кравців Аль Капоне і замовив їм точно такий же, як у Капоне, одяг. Вживаючись в образ, він навіть наполіг на тому, щоб носити сорочки з такого ж шовку, з якого їх шили гангстерові. Це притому, що самі сорочки в кадр так і не потрапили.
• У фільмі права рука Аль Капоне, «андербосс» Френк Нітті, роль якого виконав Біллі Драґо, гине від руки Еліота Несса. Насправді ж Френк Нітті був засуджений разом з Капоне за несплату податків в 1930-му році. Нітті отримав тільки 18 місяців позбавлення волі, в той час як Капоне був засуджений на 11 років. Після звільнення Нітті, ЗМІ проголосили його новим босом «Чиказького Синдикату», який при Нітті почав отримувати величезний прибуток. Проте, в 40-х роках справи «Синдикату» погіршилися. Френку Нітті загрожував термін за здирство і до того ж він встиг налаштувати проти себе інших босів «Чиказького Синдикату». 19 березня 1943-го року, побоюючись ув'язнення, тому що страждав на клаустрофобію Нітті наклав на себе руки, застрелившись на Центральній Іллінойський залізниці в Ріверсайді, штат Іллінойс.
• Бюджет - $25,000,000
Подробнее...


Загрузка...